Hoppa till innehållet
Lägsta priset på 3 v

Gina Tricot

Gina Tricot - Corset vest - korsett-toppar - - - Dam

  • Storlek 38
  • Färg Brun

Bra pris nuLägsta priset på 3 veckor

108 kr179,95 kr−39% senaste veckanhos Gina Tricot · exkl. frakt

Jämfört med det lägsta pris vi sett de 30 dagarna före sänkningen.

Dubbelkollat idag

Jämför 1 butik

Priser från butikernas flöden kan ha ändrats: det är priset hos butiken som gäller, så kontrollera det innan du handlar.

Prishistorik

Köp nu eller vänta?

Just nu kostar produkten 108 kr — det lägsta vi sett på 3 veckor.

Pris idag

108 kr

200150100
snitt 165 kr22 sep.Idag
22 september 2026
179,95 kr
Lägst hos Gina Tricot
Lägst
108 kr
Snitt
165 kr
Högst
179,95 kr
Lägsta pris per dag
2026-09-22179,95 kr · Lägst hos Gina Tricot
2026-10-14108 kr · Lägst hos Gina Tricot

Om produkten

Gina Tricot - Corset vest - Korsett-topp med breda axelband

Toppen är brun och har knappar framtill. Den har ärmlös design, croppad längd och figurnära passform. - Brun - Dam- new

Specifikationer

Fakta

Storlek
38
Färg
Brun
GTIN
07314131706025

Uppgifter från tillverkare och butiker.